آموزش بروزرسانی دستگاه Videopark-nvr1602

دستگاه رو روشن کنید در صفحه اصلی کلیک راست کنید و وارد منوی اصلی دستگاه شوید نام کاربری admin و کلمه عبور ۱۲۳۴۵۶ می باشد.

مرحله اول :

در منوی دستگاه در قسمت config وارد شوید سپس گزینه network را انتخاب کنید.

مرحله دوم :

در قسمت اطلاعات مربوط به شبکه دستگاه نمایش داده شده است، در بخش IP Address آی پی دستگاه شما مشخص شده است، برای اتصال به دستگاه وانجام بروزرسانی، به اطلاعات مربوط به شبکه دستگاه نیاز داریم .

مرحله سوم :

دستگاه را از طریق کابل شبکه به یک سویچ وصل کنید یا بطور مستقیم به کامپیوتر متصل کنید.
توجه کنید کارت شبکه کامپوتر شما با NVR باید در یک رنج باشد یعنی قسمت سوم IP شبکه دستگاه شما با IP کامپیوتر باید یکی باشند. بعنوان مثال اگر IP دستگاه ۱۹۲.۱۶۸.۱۰۰.۴۲باشد باید IP کامپیوتر شما هم در همین رنج قرار داشته باشد ۱۹۲.۱۶۸.۱۰۰.۵۰ قسمت سوم هر دو IP باید یکی باشند.

مرحله چهارم :

پس از اتصال کامپیوتر و دستگاه NVR به شبکه و اطمینان از صحت اتصال برای بروزرسانی دستگاه NVR باید نرم افزار های مورد نیاز را از سایت WWW.RDSIRAN.COM  از قسمت منابع دانلود فایل های آپگرید دریافت کنید.

مرحله پنجم :

پس از دریافت فایل ابتدا برنامه UpdateTool_V2.3.2.25_20181128 را باز کنید در داخل پوشه برنامه UpdateTool را اجرا کنید، در قسمت IP دستگاه NVR را قرار دهید و در قسمت Port عدد ۳۶۰۰ را بنویسید، روی Login کلیک کنید.

مرحله ششم :

نام کاربری و کلمه عبور دستگاه را وارد کنید. (نام کاربری admin و کلمه عبور پیش فرض ۱۲۳۴۵۶می باشد)

مرحله هفتم :

بعد از واردکردن پسورد شما باید فایل آپگرید مرحله اول را با نام Middle_firmware_P_V4.1.3.0.R.181126 در قسمت patch قراردهید برای این کار روی گزینه patch کلیک کنید و مسیر فایل آپگرید را به نرم افزار معرفی کنید.

مرحله هشتم :

سپس روی گزینه bios کلیک کنید و سپس صبر کنید تا بروزرسانی کامل شود سپس دستگاه ریست می شود.

مرحله نهم :

بعد از روشن شدن دستگاه مجدد برنامه UpdateTool_V2.3.2.25_20181128 را باز کنید و ip دستگاه را وارد کنید و این بار در قسمت PORT عدد ۸۰۰۰ را وارد کنید و روی Login کلیک کنید، سپس نام کاربری و کلمه عبور  را وارد کنید.

مرحله دهم :

روی patch  کلیک کنید و فایل آپگرید با نام General_XVR_HI3536CV100_16M_Eng_P_V4.1.3.0.R.190525 به نرم افزار معرفی کنید و روی گزینه bios کلیک کنید،  صبر کنید تا بروزرسانی کامل شود و کار بروز رسانی به اتمام برسد.

امیدواریم مقاله فوق توانسته باشد هر چند اندک در جهت جلوگیری متضرر شدن خریداران دوربین مداربسته اطلاعاتی را به نظر برساند . در آخر پیشنهاد می شود ، همواره در خرید ها کسب اطلاعات را فراموش نکنید .

همکاران ما در شرکت ایمن تصویر امرتات نیز همواره آماده ارائه راهنمایی و مشاوره در خرید دوربین مداربسته می باشند .

 

عضویت در خبرنامه

ایمیل خود را وارد کنید تا از تخفیفات ویژه ما باخبر شوید…

wiki.rdsiran.com