آموزش تغییر سولوشن دوربین های ۴ مگا پیکسل AXTON

برای تنظیم دوربین های  ۴ مگا پیکسل axton روی دستگاههای axton ابتدا کابل های مربوطه را وصل کنید و دوربین را به دستگاه متصل کنید سپس از طریق برگه راهنمایی که روی کابل دوربین موجود است دوربین را به حالت analog ببرید برای این کار کافی است کلیدهای روی کابل را (۱و۲) به سمت بالا قرار دهید.

وقتی که تصویر روی صفحه مانیتور ظاهر شد، وارد منوی دستگاه شوید رمز دیفالت دستگاه بدون رمز می باشد. سپس روی صفحه اصلی کلیک راست کنید تا منوی دستگاه نمایان شود.

سپس روی منو گزینه Xvi control را انتخاب کنید و در وسط صفحه یک دایره نمایان است در وسط این دایره کلیک میکنیم و وارد منوی دوربین می شویم سپس با استفاده از جهت پایین این دایره روی زیر منوی video output می رویم و آن را باز میکنیم و وارد منوی دیگری خواهیم شد.

مرحله اول :

در این قسمت روی منوی HD شما میتوانید solution مورد نظر خود را (ahd-cvi-tvi-cvbs ) انتخاب کرده و سپس به قسمت پایین  رفته و در منوی video standard و آن را به  ۴m 15  تغییر دهید.

مرحله دوم :

سپس به منوی پایین رفته و گزینه reboot and apply را انتخاب می کنیم دوربین ریست می شود و تصویر دوباره بالا می آید. توصیه می شود پس از انجام تغییرات در نهایت گزینه save –exit را در منوی اول انتخاب کنید. سپس ما دوباره توسط کلید های روی کابل دوربین باید solution دوربین را تغییردهیم تا تصویر مطلوب بدست بیاید.

امیدواریم مقاله فوق توانسته باشد هر چند اندک در جهت جلوگیری متضرر شدن خریداران دوربین مداربسته اطلاعاتی را به نظر برساند . در آخر پیشنهاد می شود ، همواره در خرید ها کسب اطلاعات را فراموش نکنید .

همکاران ما در شرکت ایمن تصویر امرتات نیز همواره آماده ارائه راهنمایی و مشاوره در خرید دوربین مداربسته می باشند .

 

عضویت در خبرنامه

ایمیل خود را وارد کنید تا از تخفیفات ویژه ما باخبر شوید…

wiki.rdsiran.com