امنیت شبکه قسمت اول

منظور از امنیت شبکه چیست؟

به صورت کلی به مجموع اقدامات و کارهایی گفته می شود که برای جلوگیری از به وجود آمدن مشکلات امنیتی در بستر شبکه انجام می گیرد.

که این اقدامات می توانند به صورت راهکارهای متفاوت و متعدد در قالب سرویس های سخت افزاری و نرم افزاری پیاده سازی می شوند.

ما امروز میخواهیم در این پادکست آموزشی در مورد این مسئله برای شما صحبت کنیم، پیشنهاد می کنیم تا آخر این پادکست همراه ما باشید چرا که اطلاعات مفید و جالبی را خدمتتان ارائه خواهیم داد.

 

امنیت-شبکه-قسمت-اول

مشاهده ویدئو :

کلیه ویدئو های فوق توسط همکاران ما در شرکت ایمن تصویر امرتات تهیه و جهت آشنایی عزیزان با عملکرد کالا بر روی این وبسایت قرار داده شده است .
جهت مشاوره با همکاران ما می توانید با شماره ۰۲۱۵۴۹۴۱ تماس حاصل فرمائید .

در هر شبکه چه خصوصی و چه عمومی بهتر است که دسترسی ها محدود و کنترل شده باشد. انجام این کار یک قدم بسیار صحیح در جلوگیری از بروز مشکلات امنیتی می باشد. همچنین استفاده از آنتی ویروس ها و بدافزار ها در این مورد بسیار ضروری می باشد.

با اینحال در مورد سیستم های نظارتی این مورد بسیار حائز اهمیت می باشد چرا که حفظ امنیت شبکه های نظارت تصویری می تواند یک کار بسیار پر مشقت باشد. اما همانطور که پیشتر در این پادکست آموزشی به آن اشاره کردیم روش های متعددی وجود دارد که می تواند تا حد زیادی این ریسک ها را کاهش دهد. به ویژه هنگامی که از این روش ها در ترکیب با یکدیگر استفاده شود.

که ما سعی کردیم در این بخش به بررسی چندین تکنیک امنیتی هم از نظر خصوصی و هم از نظر منطقی بپردازیم. از اینکه امروز با ما همراه بودید کمال تشکر را داریم.

عضویت در خبرنامه

ایمیل خود را وارد کنید تا از تخفیفات ویژه ما باخبر شوید…

wiki.rdsiran.com