امنیت شهر و محله

اغلب ما در دنیای مدرن و بی ثبات امروزی، دوست داریم محله ی خود را به مکانی امن تبدیل نماییم. محله جایی است که ما بزرگترین سرمایه خود، یعنی خانه هایمان را در آن بنا نهاده ایم. محله، در واقع جایی است که کودکان ما در آن بازی و رشد می کنند، به مدرسه می روند و آخر هفته را با دوستانشان به تفریح می گذرانند. حتی ممکن است محل کار خود ما نیز در محله واقع شده باشد.

این موارد، مربوط به شهر ما نیز هست که باعث می شود در آن احساس امنیت کنیم. دوربین های امنیتی برای ایمن سازی محله ضروری بوده و باعث انجام اقدامات احتیاطی و پیشگیرانه ی بیشتری می گردد.

Maghale-Amoozeshi-(1) (5)

ضرورت استفاده از سیستم­های نظارت تصویری

میزان جرم و جنایت در هر شهر یا کشوری حکایت از یک داستان ترسناک دارد و اکنون بیش از هر زمان دیگری ، لازم است که نه تنها امنیت دارایی های موجود در محله ، بلکه امنیت خانواده های تان را نیز با دوربین های مداربسته تعبیه شده در محله تامین نمایید.

جلوگیری از وقوع جرایم احتمالی

دلایل متعددی وجود دارد که ضرورت استفاده از سیستم­های نظارت تصویری را برای ساکنان یک محله تبیین می­نماید. اولین مورد این است که بتوان از وقوع جرایم احتمالی جلوگیری کرد. در صورت وقوع جرم ، در دسترس بودن فیلم های ویدئویی، منبع بسیار قوی برای شناسایی مجرمان بوده و احتمال دستگیری مضنونین و مجرمین را بسیار افزایش می دهد. این دوربین ها نه تنها منجر به جلوگیری از وقوع جرم و تخلف در خیابان ها می شوند، بلکه همچنین جامعه و محله را به منزله ی یک منطقه ی پرواز ممنوع برای مجرمان جلوه می دهد.

این دوربین ها نه تنها منجر به جلوگیری از وقوع جرم و تخلف در خیابان ها می شوند، بلکه همچنین جامعه و محله را به منزله ی یک منطقه ی پرواز ممنوع برای مجرمان جلوه می دهد.

قابلیت بازدارندگی از ارتکاب به جرم

حتما بخوانید: آشنایی با IP Address

دلیل دیگر برای استفاده از یک سیستم مداربسته، قابلیت بازدارندگی آن برای مجرمان است. این امر خصوصاً در روزهای تعطیل بیشتر صدق می­نماید. وجود یک سیستم نظارت تصویری با کیفیت، یک عامل بازدارنده ی قوی برای مجرمان در برابر تخریب یا سرقت اموال می­باشد. با این حال، استفاده از مجموعه دوربین های ماکت و ساختگی برای تظاهر به وجود سیستم امنیتی، توصیه نمی شود. بسیاری از سارقین و متخلفین مطمئناً از تفاوت سیستم های اصلی و ساختگی آگاه بوده و در اولین فرصت اقدام به سرقت و ارتکاب جرم خواهند نمود. در صورت استفاده از چنین سیستم­هایی و پس از ارتکاب جرم، هیچگونه مدرکی برای اثبات ادعای خود نخواهید داشت. به همین دلیل دوربین های مداربسته واقعی مستقر در محله، تنها راه و روش موثر برای دستیابی به یک راه حل نظارت مطلوب می­باشند.

مشاهده تصاویر از راه دور

اگرچه پیشگیری از وقوع جرم در جامعه بسیار مطلوب به نظر می رسد، اما یک سیستم امنیتی همچنین می تواند در هنگام وقوع جرایم در مسیرهای آنها به طور ناگهانی و به هر دلیلی از کار بیفتد. ما در شرکت ایمن تصویر امرتات، با عرضه سیستم­هایی که به شما امکان می دهند تا تصاویر دوربین­های خود را از راه دور و به طور همزمان مشاهده نمایید.خیال شما را از این بابت راحت می­نماییم. یکی از روش های بسیار عالی و توصیه شده برای ایمن نگه داشتن اموال و دارایی ها، تنظیم هشدارهای تشخیص حرکت است. با این کار می توانید حرکت را روی همه کانال های سیستم یا دوربین های خاص کنترل نمایید. همچنین می توانید هشدارهای ایمیل را فعال نموده تا همیشه و به طور دقیق بدانید که چه کسی مقابل درب منزل است. حتی سیستم هایی نیز ارائه شده است که می توانند شما را قادر به صحبت از طریق بلندگوهای خارجی نمایند.

اگر وقت و نیروی انسانی لازم برای نظارت بر دوربین های مداربسته محله خود را ندارید ، برخی سیستم های نظارت تصویری وجود دارند که می توانند این کار را برای شما انجام دهند. این سیستم های نظارتی و امنیتی، به متخصصان امنیتی مجوز می­دهند. که از راه دور و بصورت شبانه روزی اموال شما را کنترل نمایند. آنها به طور همزمان با نیروی انتظامی محلی در ارتباط هستند تا هرگونه فعالیت مشکوک را بررسی کرده و وقوع جرائم را متوقف نمایند.

محصولات امنیتی

امروزه صدها محصول امنیتی تولید شده اند که به شما امکان می دهد یک راه حل کامل امنیتی برای محله ی خود تهیه نمایید. این محصولات شامل انواع دوربین های سبک در طیف گسترده ای از گزینه های مگاپیکسلی می باشد. این دوربین ها مجهز به ضبط کننده های آنالوگ یا HD (DVR) و هم ضبط کننده ویدیویی تحت شبکه (NVR) می باشند. DVR ها و NVR های موجود هر دو در اندازه های ۴ ، ۸ ، ۱۶ ، ۳۲ ، ۶۴ و ۱۲۸ کانال عرضه می شوند. همچنین تمام لوازم جانبی که ممکن است به آن نیاز داشته باشید مانند هارد دیسک ، بالون و جعبه محافظ، همراه با خود دوربین ها به فروش می رسند.

اولین و مهمترین دلیلی که ایمن تصویر امرتات باید انتخاب شما برای سیستمهای مداربسته محله ­تان باشد ، انتخاب برتر و کیفیت تجهیزات ماست. هر محصولی که توسط ما عرضه می گردد، در محیط داخل و خارج آزمایش می شود تا از کارکرد دقیق نرم افزار و سخت افزار اطمینان حاصل گردد. محصولاتی که ما ارائه می­نماییم توسط خود شرکت تولید می شوند و یا توسط برترین کمپانی­های دنیا در این زمینه تولید شده­ اند، بنابراین دارای تضمین کیفیت و خدمات پس از فروش می باشند.

نتیجه گیری :

در هر کجا که زندگی و کار می کنید ، امنیت همیشه یکی از مسائل اصلی و مهم می­باشد. اگر به دنبال دوربین های مداربسته برای تامین امنیت محله­ی خود هستید ، جایی بهتر از ایمن تصویر امرتات برای خرید وجود ندارد!

تهیه شده در دپارتمان آموزش شرکت ایمن تصویر امرتات فعال در زمینه سیستم های حفاظتی و دوربین مداربسته ، لطفا ما را از پیشنهادات و انتقادات سازنده خود بهره مند سازید . از حمایت شما سپاسگزاریم .

ایمن تصویر امرتات

عضویت در خبرنامه

ایمیل خود را وارد کنید تا از تخفیفات ویژه ما باخبر شوید…

wiki.rdsiran.com