برگزاری اولین سمینار آموزشی مدیریت پروژه در صنعت حفاظت الکترونیک

توسط اتحادیه شرکت های حفاظت الکترونیک و اتاق بازرگانی تهران / مورخ ۱۰ و ۱۱ بهمن ماه ۱۳۹۶

 

به گزارش گروه خبری سایت wiki.rdsiran.com شرکت ایمن تصویر امرتات این سمینار آموزشی به منظور ارتقاء سطح علمی و کاربردی مدیران صنایع مرتبط با حوزه ی حفاظت الکترونیکی و نیز افرادی که در بخش های فروش ، مدیریت فنی ، کنترل پروژه ، مشاوره ، طراحی و نظارت سیستم های حفاظتی و نظارتی فعالیت می نمایند برگزار گردید .

 

برگزاری سمینار آموزشی

آقای انگس ورن مدیر گروه و مشاور در گروه بین المللی لینکس و ARC  از کارشناسان مطرح در زمینه ی تجهیزات حفاظت الکترونیک ، ارزیابی ریسک ، تجزیه ، تحلیل و مدیریت بحران  در این همایش مورد استقبال جمع کثیری از مدیران میانی و ارشد بخش های خصوصی و دولتی، اعضا اتحادیه و دست اندرکاران صنعت حفاظت الکترونیک که در این دوره آموزشی  ۲ روزه شرکت کرده بودند قرار گرفت .

سمنیار

شایان ذکر است آقای پروفسور علی اکبر جلالی ، مسئولیت دبیری علمی و آقای دکتر حسین میرمحمد صادقی رئیس آموزشی  پژوهشی  و دانشگاه علمی کاربردی اتاق بازرگانی ایران، دبیری آموزشی این همایش را به عهده داشتند و شرکت ایمن تصویر امرتات بعنوان یکی از اسپانسر های ممتاز این همایش برگزیده و به افتخار همراهی در این سمینار منصوب گردید و از جناب مهندس زارعی مدیر عامل شرکت ایمن تصویر امرتات برای  سخنرانی در این سمینار دعوت به عمل آمد و ایشان ضمن بیان مواردی در خصوص صنعت سیستم های حفاظتی به توانمندی های شرکت ایمن تصویر امرتات در این حوزه پرداختند.

در این سمینار به سر فصل هایی از قبیل مدیریت ریسک امنیتی ، بررسی های امنیتی ، ملزومات اجرایی ، مدیریت پروژه ، عملیات اجرایی اتاق کنترل امنیت و مشاوره امنیتی پرداخته شد .

در خاتمه

در خاتمه همایش ، لوح تقدیر و تندیس به برگزیدگان صنعت حفاظت الکترونیک اهدا گردید و گواهینامه حضور در حوزه توسط Internatianel  ARC  و اتحادیه سراسری شرکت های فنی و مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه ی ایمنی به شرکت کنندگان اهدا خواهد شد .

سمینار آموزشی

عضویت در خبرنامه

ایمیل خود را وارد کنید تا از تخفیفات ویژه ما باخبر شوید…

wiki.rdsiran.com