بهترین برند دوربین مداربسته در ایران

دوربین های مداربسته از سال های نه چندان دور و در اواسط دهه هفتاد هجری شمسی به کشور ایران وارد و از آن زمان تا عصر حاضر دوربین های مداربسته سیر تکاملی خود را به انجام می رسانند.

 

در سال های اخیر با توجه به این که این صنعت به رشد و بلوغ شگفت آوری رسیده تا جایی که هیچ نیازامنیتی بدون راه حل در این زمینه باقی نمانده است و این صنعت به سمت استفاده از هوش مجازی در تولیدات خود در حرکت است .

انتخاب بهترین برند :

برای خرید و استفاده از دوربین های مداربسته در کشور ایران در حال حاضر با توجه به تعداد بالای برندها و انتخاب ها، لزوم داشتن اطلاعات کافی در مورد بهترین برند دوربین مداربسته در ایران احساس می شود.

برند videopark هم اکنون در بازار ایران نیز قابل دسترسی می باشد. این برند از نظر درصد رشد، در سال 2017 دومین برند دنیا و اولین برند دوربین مداربسته در ایران شناخته می شود .

سایر خصوصیات :

 از دیگر خصوصیات منحصربه فرد این برند رنج قیمت قابل دسترسی با توجه به بازار ایران می باشد.
این شرکت در حال حاضر به شدت بر روی سیستم های نظارتی هوشمند و کنترل شهری متمرکز شده است .
باتوجه به اینکه محصولات این برند به صورت مونتاژ شده صفر تا 100 در کشور مبدا و کارخانه سازنده اصلی وارد کشور می شود لذا از استانداردهای بالای QC بهره می برد.
دوربین مداربسته VIDEOPARK جزو جدیدترین برندهای دوربین مداربسته در دنیا و پرفروش ترین محصولات در بازارهای آمریکا و اروپا می باشد.
انتخاب محصولات این برند می تواند بهترین انتخاب دوربین مداربسته در ایران باشد.

امیدواریم مقاله فوق توانسته باشد هر چند اندک در جهت جلوگیری متضرر شدن خریداران دوربین مداربسته اطلاعاتی را به نظر برساند . در آخر پیشنهاد می شود ، همواره در خرید ها کسب اطلاعات را فراموش نکنید .

همکاران ما در شرکت ایمن تصویر امرتات نیز همواره آماده ارائه راهنمایی و مشاوره در خرید دوربین مداربسته می باشند .

 

عضویت در خبرنامه

ایمیل خود را وارد کنید تا از تخفیفات ویژه ما باخبر شوید…

wiki.rdsiran.com