تغییر آدرس در دوربین اسپید دام AXTON-AXX 230

برای تغییر آدرس دوربین مورد نظر باید از کابل RS485 استفاده نمائید. این حالت زمانی مورد نیاز می باشد که شما چند دوربین اسپیددام داشته باشید در این صورت شما حتما باید آدرس آنها را تغییر دهید، برای تغییر وضعیت ابتدا دوربین را به دستگاه Dvr متصل نمائید کابل تصویر و کابل RS485 پس از حصول اطمینان از اتصال کابل ها و نمایش تصویر به قسمت تنظیمات DVR رفته و در قسمت Ptz Seting تنظیمات مربوط به کنترل دوربین را انجام می دهیم.

مراحل تغییر آدرس در دوربین ۴IN1 اسپید دام AXTON مدل AXX-230 :

ابتدا کانال مربوط به همان تصویر را انتخاب می کنیم سپس در قسمت Protocol:PelcoD و قسمت Baud rate:2400 و قسمت ۱:Address پس از انجام تنظیمات فوق به منوی دستگاه می رویم و در قسمت Ptz Control وارد میشویم و در قسمت Preset عدد ۹۵ را نوشته و آن را فراخوانی میکنیم دستگاه به منوی اصلی دوربین خواهد رفت.

مرحله دوم :

سپس وارد منوی دوربین شده منوی DOME را انتخاب کرده و وارد منوی COMM شده و آن را انتخاب می کنیم سپس در این منو Target id را تغییر می دهیم و آدرس دوربین تغییر خواهد کرد و در نهایت باید گزینه save را انتخاب کنیم تا تنظیمات ذخیره شوند.

مرحله سوم :

بصورت پیش فرض در دوربین اسپیدام axton (حالت OSD نمایش مشخصات و جزییات دوربین روی صفحه اصلی ) فعال می باشد در صورتی که تمایل به نمایش آن را نداشتید باید بدین طریق عمل نمایید. از طریق فراخوانی preset 95 در منوی ptz وارد منوی اصلی دستگاه شوید و گزینه display را انتخاب می کنیم.

سپس گزینه Dome id را ازحالت On به off تغییر حالت می دهیم.

امیدواریم مقاله فوق توانسته باشد هر چند اندک در جهت جلوگیری متضرر شدن خریداران دوربین مداربسته اطلاعاتی را به نظر برساند . در آخر پیشنهاد می شود ، همواره در خرید ها کسب اطلاعات را فراموش نکنید .

همکاران ما در شرکت ایمن تصویر امرتات نیز همواره آماده ارائه راهنمایی و مشاوره در خرید دوربین مداربسته می باشند .

 

عضویت در خبرنامه

ایمیل خود را وارد کنید تا از تخفیفات ویژه ما باخبر شوید…

wiki.rdsiran.com