مفهوم ONVIF قسمت اول

همانطور که می دانید دوربین های مداربسته آنالوگ از نظر سازگاری با همدیگر مشکلی ندارند، اما این مورد در رابطه با دوربین های IP متفاوت بوده به همین دلیل شرکت های سونی، بوش و اکسیس مفهوم پروتکل ONVIF را ایجاد کردند.

این پروتکل استاندارد با هدف حل مشکل همکاری و ارتباط بین تجهیزات نظارت تصویری IP، بطوری که محصولات از شرکت‌ها و برندهای مختلف در کنار یکدیگر بدون مشکل کار کنند، شکل گرفت.

مفهوم-ONVIF-قسمت-اول

مشاهده ویدئو :

کلیه ویدئو های فوق توسط همکاران ما در شرکت ایمن تصویر امرتات تهیه و جهت آشنایی عزیزان با عملکرد کالا بر روی این وبسایت قرار داده شده است .
جهت مشاوره با همکاران ما می توانید با شماره ۰۲۱۵۴۹۴۱ تماس حاصل فرمائید .

با پیشرفت شبکه های کامپیوتری، دوربین مداربسته تحت شبکه نیز به عنوان عضوی از خانواده ی شبکه های کامپیوتری پا به عرصه گذاشتند. دوربین های تحت شبکه که توسط شرکت ایمن تصویر امرتات تامین می شوند، همگی دارای استانداردهای ONVIF بوده و میتوانند با دستگاه های تحت شبکه شامل NVR ها و سرورها ارتباط داشته باشند. دوربین مداربسته تحت شبکه از قابلیت های نرم افزاری بیشتری نسبت به دوربین های آنالوگ برخوردار بوده و همچنین قابلیت گسترش آن نیز بیشتر می باشد. برای مثال می توان با اتصال یک دوربین شبکه به یک مودم ADSL یا TD-LTE و… که به اینترنت متصل است، از هر جای جهان به دوربین متصل شد و تصویر آن دوربین را دریافت نمود.

عضویت در خبرنامه

ایمیل خود را وارد کنید تا از تخفیفات ویژه ما باخبر شوید…

wiki.rdsiran.com